"Тульський пряник" – новий турнір на ПокерДом з гарантією 500 000₽

Тульский пряник на ПокерДом

Щосуботи та щонеділі до кінця цього року на гравців ПокерДом очікують "Насичені вихідні". В рамках цієї акції покер-рум регулярно проводитиме новий турнір "Тульський пряник" і "Кремль" з подвоєною гарантією.

"Тульський пряник"

Щосуботи о 19:00 в покер-румі стартуватиме регулярний турнір "Тульський пряник". Бай-ін в нього становить 500₽, а гарантія 500 000₽. Гравцеві, який зуміє здобути в цьому турнірі дві перемоги або більше, дістанеться відмінний приз: запас пряників на рік.

Кожен день в лобі ПокерДом до турніру проходять сателіти з бай-іном 50₽. У призовому фонді таких відбіркових турнірів розігрується по 10 квитків в цільовий турнір.

Є можливість отримати квиток на сателіт на "Тульський пряник" безкоштовно. Для цього потрібно виконувати завдання за кеш-столами: Зібрати фул-хаус з кишеньковими шістками на будь-якому кеш-столі по Холдему, крім Twice-столів. В добу покер-рум розігрує максимум 50 квитків.

Турнір "Кремль" з подвоєною гарантією

PokerDom вносить зміни в проведення регулярного івенту "Кремль". До січня вхід в турнір буде коштувати 5 000 рублів, а гарантований призовий фонд 1 000 000₽.

До Кремлівському турніру також буде проходити відбірковий турнір за 400₽ і чотирма путівками в цільовий турнір в призовому фонді. Квиток в нього теж можна отримати після виконання завдання: зібрати каре п'ятірок на будь-якому ліміті Холдема.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.