Turbo Take Down: серія нокаут-турнірів на TigerGaming

Turbo Take Down на TigerGaming

З 22 по 28 травня в покер-румі TigerGaming відбудеться серія Turbo Take Down. завдяки своїй структурі (турбо-нокаут) в турнірах буде гарантовано багато екшну. Загальна гарантія всіх івентів складає 575 000$.

В розкладі онлайн-фестивалю щоденно по шість турнірів з бай-інами від 5,50% до 215$. В неділю 28 травня відбудеться цілих 11 подій, в тому числі турнір з бай-іном 1,1$ і гарантією 5 000$. Унікальна можливість позмагатись за великі призові всього за один долар.

Читати також: Через технічні збої відбулась найлегша перемога в історії WSOPC

Ключовий турнір: Головна Подія. В Мейну бай-ін 109$ та гарантія 250 000$, також до турніру проходить багато сателітів. Їх можна знайти в лобі покер-руму.

Tiger Gaming
США Доступно для гравців з вашої країни
3.2 / 5.0
Хороша
репутація
від cardmates.ua

В турнірах серії половина від бай-іну йде в призовий фонд, а інша половина стає баунті призом за кожного вибитого гравця. Вибиваючи соперників ви отримуєте половину від баунті, а інша половина додається до вашого баунті. Тобто, чим далі до фіналу – тим цікавіше полювання!

Учасники турнірів мають змогу заробляти бали та приєднатись до лідерборду. Всього в таблицях лідерів розіграють 5 000$ серед найспішніших учасників. Серія стартує 22 травня, так що у всіх є ще час підготуватись.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (1)
Україна Profi140
Без статусу

🔥🔥🔥

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.