Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Турніри PokerMatch 5 Years Anniversary з призовими 1 000 000₴


На честь свого п'ятирічного ювілею український покер-рум PokerMatch приготував безліч приємних сюрпризів для своїх гравців.

Всіляких акції та бонуси в липні підведуть гравців до святкових турнірів, перший з яких стартує вже 17-го липня під назвою PokerMatch 5 Years Anniversary.

Турніри стартують о 19:00 щосуботи й коштуватимуть гравцям 550₴, при гарантованих призових в розмірі 1 000 000₴.

Читати також: За кеш-столами PokerMatch відбулися зміни

Івенти пройдуть у форматі прогресивний нокаут з можливістю повторного входу (до 4-х ентрі), а також з ребаями та адд-онами. Стартовий стек складатиме 30 000 фішок. Початкові блайнди по 100/200 фішок з рівнями по 8 хвилин. Пізня реєстрація в турнірі доступна перші 20 рівнів.

Ви можете зіграти в цих турнірах безкоштовно, взявши участь в розіграші квитків на PokerMatch 5 Years Anniversary від Cardmates.

Крім цього гравці зможуть також отримати квитки в заповітний турнір, беручи участь в акціях PokerMatch, де за виконання певних завдань покеристу нараховуватиметься квиток в турнір-мільйонник.

Святкові турніри (5 івентів) будуть проходити до 14-го серпня, а чемпіони івентів отримають значні призові й чемпіонські трофеї.

5 Years After Party – фрірол з призовими 100 000₴

Для всіх тих гравців, які візьмуть участь в одному з ювілейних турнірів – команда покер-руму приготувала приємний сюрприз у вигляді квитка на спеціальний фрірол з призовим фондом в 100 000₴.

Турнір PokerMatch 5 Years After Party Freeroll пройде 15-го серпня о 18:00 у форматі 6-макс з мультиентрі. За участь у кожному з ювілейних турнірів гравці отримають по 1 квитку на фрірол. Повторні входи в івентах враховуватися не будуть, тому максимально ви зможете отримати до 5 квитків (за участь в кожному з ювілейних турнірів). Реєстрація в івент автоматична.

Крім цього, кожен учасник фріролу отримає "Козирну карту" з фріспінами, яку потрібно буде використовувати протягом 2-х днів. Удачі за столами!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.