Турніри WPT World Online Championship пройдуть під реальними іменами

WPT World Online Championship

Уже в цю суботу, 18 липня, на PartyPoker стартує масштабна серія онлайн-турнірів WPT World Online Championship, яка триватиме аж до 8 вересня.

Це друга за рахунком співпраця World Poker Tour з Патіпокер. Раніше в покер-румі успішно пройшла серія WPT Online: понад 111 000 гравців взяли участь в 94 турнірах серії. Натхнені таким успіхом організатори фестивалю поставили собі за мету не зупинятися на досягнутому і запустити другий онлайн-чемпіонат, однак внесли ряд змін.

На додаток до збільшеної гарантії було прийнято рішення заборонити учасникам використовувати нікнейми. Тепер гравці не зможуть ховатися за своїми ніками, оскільки всі івенти WPT WOC будуть проходити під справжніми іменами.

Читати також: WSOP Online: за фінальними столами замість ніків будуть реальні імена

Мета заміни нікнеймів на реальні імена полягає в тому, щоб зробити події серії більш схожими на живі турніри. Покерна спільнота повинна знати своїх героїв незалежно від того, є вони професіоналами або аматорами - їх справжні імена і, отже, досягнення будуть демонструватися для загального огляду.

«Ви граєте в покер на великі гроші, а тому маєте право знати, хто намагається вкрасти ваші блайнди!», – впевнені керівники PartyPoker.

Також, серед нововведень WPT World Online Championship слід зазначити обмеження щодо ре-ентрі і періоду пізньої реєстрації. У кожному з турнірів WOC з безлімітного Холдему допускається тільки один повторний вхід, а тривалість реєстрації скоротилася на 25% (з 12 до 9 рівнів).

«Ми хочемо, щоб турніри WPT WOC нагадували офлайн-події, і щоб не виникало ситуацій, коли елітні гріндери з товстим гаманцем можуть дозволити собі зробити шість ре-ентрі в спробі завоювати титул», – поділилися представники оранжево-бубнових.

Нагадаємо, що загальна гарантія WPT World Online Championship становить цілих 100 мільйонів доларів, а практично кожен турнір серії має три рівні бай-інів. Поряд з основними подіями чемпіонату, вступні внески яких складаються з 4-5 цифр, будуть проводитися міні і мікро турніри для тих, хто може дозволити собі участь в змаганнях з більш низькими бай-інами, а саме від 33 до 320 доларів.

Також, кращі гравці серії розділять між собою 100 000$ в рамках лідербордів WPT WOC, які пройдуть в двох категоріях. Серія обіцяє стати грандіозною подію на ПатіПокер!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.