Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Турніри зі знаменитостями Community Knockout на PartyPoker

​Топовий покер-рум PartyPoker запустив у себе регулярний щомісячний нокаут-турнір вартістю 5,50$ при гарантованих призових в 5 000$.

Особливість турніру Community Knockout полягає в тому, що взяти участь в івент запрошуються різного роду знаменитості.

Знаменитостей вибирає спільнота ПатіПокер в соціальних мережах. Це можуть бути музиканти, актори, ТБ-знаменитості, а також відомі спортсмени.

Читати також: PartyPoker додали в розклад новий турнір The Sunday 500

Вибирати знаменитостей будуть гравці зі спільноти PartyPoker в соц.мережах. Ще одна особливість турніру в тому, що за вибивання запрошених знаменитостей гравці будуть отримувати: додаткові грошові призи, турнірні гроші, топові ігрові консолі (PlayStation або Xbox), телевізори та ін.

Подібні турніри вже не рідкість, враховуючи прагнення представників покерних кімнат популяризувати онлайн-покер. У турнірі можуть взяти участь усі охочі, але для отримання додаткових призів необхідно підписатися на PartyPoker у соціальних мережах.

Перший івент Community Knockout вже відбувся 9-го червня і зібрав він за своїми столами 1726 ходів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.