Twitch перегляне свою політику щодо гемблінгового контенту


Стрімінгова платформа Twitch є найпопулярнішою у світі. Не дивно, що гемблери використовують цю платформу для трансляцій власної гри.

Зручна система донатів, купа додаткових опцій для взаємодії зі стрімером, бали каналу, платні передплати та інші функції зробили цей майданчик найпривабливішим для стримерів.

Зокрема на Твіч дуже багато покерного контенту: як розважального так і навчального. Тим не менш, дуже скоро для гемблінгового контенту на Twitch можуть настати темні часи.

Як повідомили представники прес-служби стрімінгового сервісу – надходить багато скарг від користувачів на контент, пов'язаний з азартними іграми. При цьому вони послалися на дослідження, згідно з яким гемблінговий контент на Твічі нібито викликає "гральну залежність" у юних користувачів платформи.

Читати також: Twitch видаляє записи покерних стрімів за порушення авторських прав

У зв'язку з цим адміністрація майданчика змушена вжити заходів для "захисту прав своїх споживачів". Які саме дії вони робитимуть поки що не повідомлялося.

До цього на платформі вже ускладнювали життя гемблерам. Рік тому на Twitch заборонили реферальні посилання на будь-які сайти. Під роздачу потрапив також і онлайн-покер, незважаючи на той факт, що багато дослідників у сфері грального бізнесу підтверджують, що покер є скоріше спортивною дисципліною, ніж азартною грою.

Гравці втратили можливість отримати додатковий профіт з посилань на реєстрацію. Однак самі трансляції не заборонили, тому обурень було не так багато, як могло б бути. У будь-якому випадку ці обурення не особливо хвилюють адміністрацію Твіча, адже вони заявили, що гемблінговий контент – лише мала частина загальної кількості відео та стрімів.

Твіч дуже сильно вплинув на популяризацію та розвиток онлайн-покеру у всьому світі. Успішні покеристи отримали можливість додаткового заробітку не лише покером, а й на покері. Деякі гравці стали популярними не завдяки своїм виграшам, а завдяки цікавим трансляціям власної гри.

Покер-руми також багато зробили для зближення з платформою. Ті ж Старзи свого часу розпочали роботу над інтеграцією Твіча у власний клієнт покеру. Незважаючи на той факт, що гемблінговий контент на Twitch вже й так під мікроскопом – найближчим часом слід очікувати нових обмежень.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.