У Харкові пройде Чемпіонат України зі спортивного покеру


З легалізацією грального бізнесу в Україні приходять великі живі турнірні серії. Не так давно в Харкові відкрився покер-рум Full House Kharkiv і представники покерного клубу вирішили відзначити це великою турнірною серією.

З 20 по 28 червня в Full House Kharkiv відбудеться відкритий Чемпіонат України зі спортивного покеру, який проведе Всеукраїнська Федерація спортивного покеру.

В рамках даної серії відбудеться дев'ять титульних турнірів з загальними гарантованими призовими в розмірі 2 000 000₴.

Читати також: В Україні легалізували гральний бізнес

Нижче ви можете побачити докладний розклад серії з бай-інами та гарантіями івентів серії.


Фестиваль пройде за підтримки Міністерства молоді та спорту України та топового українського покер-руму PokerMatch. Гравці будуть мати в розташуванні 35 покерних столів. У ключові івенти серії будуть доступні сателіти, так що виграти великі призові зможе кожен охочий з будь-яким банкролом.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.