У 3-max турніру Triton зійшлися три покерні зірки: Айві, Йорстад та Чідвік


Еспен Йорстад, торішній переможець WSOP Main Event, здобув перемогу у турнірі $40K Mystery Bounty, що проходив у рамках серії Triton Poker London. У події взяли участь 133 гравці. Серед яких виявились і три зірки покеру - Еспен Йорстад, Філ Айві та Стівен Чідвік. 

Коли за столом залишаються найкращій гравец 2022 року (Чідвік), член Залу слави покеру (Айві), та чемпіон світу з покеру (Йорстад), то від гри варто очікувати чогось дуже яскравого. Адже складно навіть уявити більшь зіркову фінальну трійку. І гра виправдала очікування.

Гра в 3-max йшла то взад, то вперед і всі три гравці кілька разів переходили від короткого стека до великого. Еспен Йорстад тричі був на межі вильоту з турніру, коли у нього залишалося менше 3 блайндів. Однак щоразу йому вдавалося повернутися в гру і в результаті саме він відправив Чідвіка додому на третьому місці (287 000$). При цьому попереду у нього був хедз-ап проти, можливо, найкращого покерного гравця всіх часів.

Коли гра віч-на-віч почалася, то у Айві була досить значна перевага, але в жодного з гравців не було більше 28 великих блайндів. Йорстад швидко взяв на себе ініціативу, а потім в останній роздачі він пішов ва-банк із К♦J♠ проти К♥2♥ суперника. У результаті найкраща рука вистояла, давши Йорстаду його перший титул Тритон, але позбавивши Айві його п'ятого.

Гра віч-на-віч з Айві, найбільшою легендою гри, на мій погляд, робить її ще більш особливою - сказав Йорстад у своєму післяматчевому інтерв'ю.

При цьому варто зазначити, що це перша перемога Йорстада у живому турнірі після торішньої перемоги у головній події WSOP.

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Еспен ЙорстадНорвегія639 000$
2Філ АйвіСША434 900$
3Стівен ЧідвікВелика Британія287 000$
4Йоханнес СтраверНідерланди236 500$
5Ерік ВассерсонСША190 000$
6Даніель Дворесс Канада149 000$
7Олексій БойкоБілорусь111 500$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.