У Лас-Вегасі стартував 16-й турнір Super High Roller Bowl

У Лас-Вегасі стартував шістнадцятий випуск Super High Roller Bowl

Цієї ночі у Лас-Вегасі стартував шістнадцятий випуск Super High Roller Bowl. Хоча цей турнір і має відносно коротку історію, він швидко став обов'язковим для відвідування у календарях гравців у покер з високими ставками. На даний момент сім випусків цієї події пройшли у Лас-Вегасі, сім за межами США, у тому числі в Лондоні та австралійському Голд-Кості, а також один раз турнір пройшов в онлайн-форматі через пандемію коронавірусу.

Найбільше перемог у Super High Roller Bowl на рахунку Джастіна Бономо, який виграв три чемпіонські персні. Чинним чемпіоном є Даніель Негреану. Канадський покерист виграв титул у жовтні минулого року, перемігши у хедз-апі Ніка Петранджело.

Вступний внесок у турнір становить 300 000$ і цього року, всупереч традиції робити необмежену кількість повторних входів, організатори SHRB обрали формат Freezout. У результаті за стіл сіло грати 20 гравців (для порівняння у 2022 році SHRB зібрав 24 входи; у 2021 — 21 вхід). Результат такої явки – чотири призові місця. Мінімальний приз становитиме 600 000$. Переможець отримає 2 760 000$.

За результатами Day 1 у турнірі залишилося 12 гравців, які і продовжуватимуть битися за головний приз. Чіп-лідером серед тих, що залишилися, є Нік Петранджело, стек якого становить 148 ВБ. За ним йдуть Ендрю Ліхтенбергер (135 ВБ) та Айк Хекстон (107 ВБ). Залишився в грі і переможець торішнього Super High Roller Bowl Даніель Негреану (70 ВБ), а також кращий гравець Poker Masters Стівен Чідвік (67 ВБ). Турнір триватиме до 30 вересня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.