У Ліхтенштейні збирають підписи на заборону гемблінгу в країні

Напевно, не всі в гемблінговій спільноті відразу згадають про існування такої держави як Ліхтенштейн. Проте це князівство, яке за своєю формою є карликовою державою з площею 160 кв.км – почало перетворюватися на справжній гемблінговий рай.

У 2010 році парламент цієї країни ухвалив закон Geldspielgesetz (GSG), який дозволив легалізувати гральний бізнес на території держави. Таке рішення уряд прийняв у зв'язку з потребою наповнювати скарбницю податками, які можна отримати завдяки легалізації цієї галузі.

Вже через рік цей закон набув чинності і на ринок такої невеликої країни спробували зайти великі гральні компанії. Зацікавленість деяких операторів була настільки високою, що між двома компаніями Vaduzerhof AG та Admiral AG навіть почалися судові розгляди за право першими зайти на ринок.

Читати також: Twitch заборонили реферальні посилання на сайти з азартними іграми

У результаті це закінчилося тим, що 2016-го року уряд вніс поправки до гемблінгового законодавства і ринок запрацював на повну силу. Онлайн-гемблінг в країні також дозволено та оподатковується він окремо.

З того часу на території Ліхтенштейну встигло з'явитись п'ять наземних казино. Проте незабаром гральний бізнес у цій країні може опинитися під забороною через ініціативу однієї громадської організації під назвою IG Volksmeinung.

Ця організація збирає підписи громадян під резолюцією про заборону гемблінгу в країні. Якщо їм вдасться зібрати 1 500 підписів, то парламент буде зобов'язаний розглянути цю ініціативу та спробувати знайти компроміс. Якщо його не буде знайдено – питання про заборону гемблінгу вирішуватиметься на референдумі. Результат референдуму не можна буде оскаржити і в результаті під забороною в Ліхтенштейні опиниться організація будь-яких азартних ігор, окрім лотерей.

Фактично це означатиме повернення грального законодавства країни до рівня 2010 року. Звичайно ж, остаточною інстанцією в Ліхтенштейні є монарх (князь), у якого є повноваження скасовувати закони, а також результати референдумів. Проте навряд чи монарх піде проти волевиявлення власного народу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.