У липні закривається покер-рум TonyBet

ТоніБет 2020

У 2013-му році на покерній карті з'явився новий покер-рум: TonyBet. Його засновником був Тоні Джі, він же є засновником однойменної букмекерської контори.

Перші два роки в покер-румі грали тільки в китайський покер, але потім для гравців стали доступні як Холдем, так і Омаха. ТоніБет не можна було назвати дуже популярним покер-румом серед європейських гравців, він скоріше був ламповим.

Покерна кімната проводила власні серії та в ній користувався великою популярністю такий формат, як Monster Spins. З 2016-му році почалася нова сторінка в історії покер-руму, адже власником ТоніБет стала шведська компанія Betsson.

Після цього шведи направили всі свої зусилля на те, щоб підвищити популярність покер-руму і збільшити кількість гри в ньому. Проте, трафік і раніше залишався на низькому рівні і одночасно в онлайні знаходилося не більше, ніж 250 гравців.

Читати також: В Україні легалізували гральний бізнес

Швидше за все власники Bettson вибрали вектор розвитку в бік беттінга. Це і є основним продуктом букмекерської контори ТоніБет, яка досить популярна серед гравців. Плюс до всього у Betsson є свій однойменний покер-рум і на ньому вирішили зосередити свої зусилля шведи.

Що ми маємо в сухому залишку? 20 липня стане останнім днем ​​існування покерної кімнати TonyBet. Гравцям, які планують вивести свої кошти з рахунку, рекомендуємо зв'язатися зі службою підтримки TonyBet Poker.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.