У листопаді в системі Skrill з'являться два нових статуси

Skrill 2020

У платіжної системи Skrill восени з'являться два нових статуси користувачів, за допомогою яких можна буде вигідніше використовувати сервіс. Користувачі одного з них повністю будуть звільнені від комісії під час внутрішніх переказів.

Оновлення статусів відбудеться 3 листопада і під час нього нинішній статус "Bronze" повністю видалять з платіжної системи. Замість нього з'являться два повністю нових статуси.

Перший статус буде називатися "Skriller" і він буде доступний для всіх зареєстрованих користувачів на Skrill. Для початкового статусу встановлюється комісія 2.99% на всі внутрішні транзакції в системі. Він буде практично ідентичним з попереднім статусом "Bronze".

Читати також: Skrill або NETELLER: яка платіжна система краще?

Другий статус "Skriller Verified" можна назвати статусом для більш просунутих користувачів. Всі його власники зможуть здійснювати внутрішні перекази без комісії. На сьогоднішній момент в аналогічному статусі діє комісія 1.45%.

Як отримати статус "Skriller Verified"

Для того, щоб отримати новий статус "Skriller Verified", потрібно зробити три простих дії:

  1. Верифікувати свій акаунт Skrill.
  2. Зробити депозит на Skrill.
  3. Завантажити мобільну версію Skrill і пройти авторизацію.

Зміни торкнуться лише двох перших статусів. Умови для користувачів у яких статуси Silver Gold і Diamond залишаться такими ж, як і раніше.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий