У Майка Макдональда хороші шанси виграти баскетбольне парі

Майк Макдональд 2020

Навесні Майк Макдональд уклав баскетбольне парі, згідно з яким йому потрібно потрапити 90 із 100 штрафних кидків поспіль. Той, хто знайомий з баскетболом, розуміє наскільки це складно.

Професійних бакетболістов з NBA, які потрапляють 90% штрафних кидків можна порахувати на пальцях. Кращим з них є Стівен Каррі з Голден Стейт і його результат дорівнює 90,6%.

Перед Майком стоїть дуже непросте завдання і він йде до цієї мети вже кілька місяців. На початку Макдональд забивав менше 40% штрафних кидків і був справжнім андердогом цієї суперечки.

Читати також: Малиновський виграв 842 000$ в найбільшій роздачі в історії онлайн-покеру

Але з часом ситуація змінилася і тренування Макдональда дали свій результат. Днями в Твіттері, покерист повідомив своїм численним підписникам про те, що зумів забити 87 кидків з 100:

«87 із 100! Відчуваю себе до біса схвильованим. Потрібно знімати все більше своїх спроб на відео, так як я близький до того, щоб досягти мети», - написав у своєму пості Макдональд.

Ймовірно, Макдональд не очікував, що в його силах досягти мети в 90 влучень із 100. Тільки цим можна пояснити те, що у нього немає відеопідтвердження такої успішної спроби.

У покериста ще вагон часу, так як парі діє до кінця цього року. З огляду на позитивну тенденцію в зростанні відсотка влучень, у Макдональда є всі шанси виграти парі.

У всякому разі, в цьому парі він уже далеко не андердог, а навіть фаворит. Сайт покерних ставок PokerShares не приймає ставки на його перемогу, проте приймає на поразку Майка. Ті, хто не вірять в успіх покериста в баскетболі можуть поставити на його програш за коефіцієнт 2, але він постійно змінюється:

PokerShares

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.