Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

У МE Partypoker Live Millions знизили бай-ін до 5 300$

Partypoker 2020

Цього року бай-ін у Головній Події PartyPoker Millions збільшили до 10 000$. Провівши аналіз цього рішення, Роб Йонг визнав, що це було помилкою і в наступному році бай-іни повернуться до звичної цифри 5 300$.

«Я зробив помилку зі збільшенням бай-інів до 10 000$. Але це не страшно, тому що вміння вчитися на своїх помилках дорогого коштує», – заявив Роб Йонг.

Читати також: PokerMatch визнали найкращим новим покер-румом

Про це та про інші зміни в живих серіях Роб розповів на подкасті Джеймі Стейплс. Йонг повідомив, що незадоволений результатами минулого Caribbean Poker Party і через це вирішив повернути старий бай-ін.

«Збільшити бай-ін до 10 300$ було моїм рішенням, але зараз воно мені зовсім не імпонує. На Карибах в Мейні ми зібрали 950 входів, але мені не сподобався склад учасників. У ньому не було гравців середнього прошарку: або професіонали або аматори» – сказав він.

Йонг також додав, що в той момент, коли бай-ін складав 5 000$, Partypoker вирішили прислухатися до про-гравців. Вони попросили збільшити бай-ін вдвічі, так як витрати на Багамах 3 000$ і грати турнір за 5 000$ невигідно. Ми відгукнулися на їхнє прохання, але це було помилкою.

Так що в наступному році бай-ін в Мейн Івент PartyPoker Millions знизиться вдвічі, а гарантія залишиться колишньою. Всього буде проведено чотири серії, а етапи WPT і WSOP залишаться без змін.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.