Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

У ME WPT Montreal на PartyPoker можна відібратися всього за один цент

ME WPT Montreal на PartyPoker

У січні на PartyPoker пройде перша велика серія 2021 року. З 15 по 27 січня гравці зможуть взяти участь в різних турнірах WPT Montreal Online. Серед цих турнірів особливе місце займає Головна Подія з гарантією 2 000 000$.

Переможець отримає не тільки великі призові, а й вхідний квиток за 15 000$ в турнір WPT Tournament of Champions. Ім'я переможця буде вигравірувано золотими літерами на кубку Mike Sexton WPT Champions Cup. Копію цього кубка передадуть в повне володіння майбутньому тріумфатору.

Центроли і сателіти до Mейн Івенту

До Головної Події проходить широка гілка сателітів. Найдешевшим з них є центрол, за допомогою якого можна виграти квиток в наступний степ-сателіт. Також гравці можуть почати свій шлях з сателіту за 3,30$ або щоденного фазового турніру з бай-іном 33$.

Читати також: Українець відібрався в МЕ CPP Online за один цент і виграв 19 184$

Переможці щоденних фазових івентів отримують квиток в недільний мега-сателіт. Ті, кому не вдалося пройти відбір, все одно можуть взяти участь в Мега-сателіті. Для цього потрібно внести прямий бай-ін 320$, а боротися ви будете за цілих 100 квитків в Мейн Івент вартістю 3 200$!

ДатаЧасТурнірГарантія
17 січня17:30WPT Montreal Online MEGA SAT Sunday Final50 квитків в день 1A за 3 200$
24 січня17:30WPT Montreal Online MEGA SAT Sunday Final50 квитків в день 1B за 3 200$

Повний розклад всієї серії WPT Montreal на офіційному сайті PartyPoker ще не опубліковано. Але вже відомо те, що всі івенти будуть транслюватися в прямому ефірі з коментаторами у вигляді покер-про.

Бажаємо всім вдалої гри. Реєструйтеся на PartyPoker і вигравайте великі призові в WPT Montreal.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.