У МE WSOP Online розігрується рекордний призовий фонд – 27 560 000$

МE WSOP Online

Для когось час пролетів дуже швидко, а для когось ні, але WSOP Online 2020 підходить до свого кінця. Вже 6 тижнів покеристи з різних країн полюють за золотими браслетами в покер-румах WSOP.com і GGпокерок.

Більшість нагород вже знайшли своїх володарів, але головне питання хто стане переможцем Мейн Івенту залишається ще відкритим. Цього року переможцю Головної Події Світової серії покеру дістануться величезні призові (для онлайн-покеру): 3 904 000$.

Минулого тижня кілька новинних сайтів покеру писали про те, що Головна Подія WSOP Online пройде з оверлеєм. Як виявилося, вони помилялися і оверлею не просто вдалося уникнути, а гравці перебили гарантію більш, ніж на 2 мільйони доларів.

Читати також: Філ Хельмут прилетів до Мексики грати заключні турніри WSOP Online

Близько двох тижнів на GGпокерок проходили флайтові вхідні дні до Головної Події. За 23 флайтових дні МЕ WSOP Onlline 2020 зібрав 5 802 входи, які забезпечили події призовий фонд 27 559 500$. До сьогоднішнього дня така сума не розігрувалася в жодному онлайн-турнірі за всю історію покеру.

Події Day2

В об'єднаному другому ігровому дні зустрілися покеристи, які пройшли з Day1. Призові почалися з 728-го місця і сотні покеристів вже отримали свої виплати. так як покинули турнір у другий день.

Серед відомих гравців, які оформили призові в Day 2 були

З цієї четвірки найбільше браслетів у Кале Бернса: цілих два. Але в цей раз йому не вдалося оформити свій третій золотий браслет WSOP.

На даний момент в турнірі залишилося лише 38 гравців. Наступна мінімальна виплата становить 39 214$, а кожен з четвірки фіналістів отримає понад 1 300 000$.

З російськомовних покеристів в івенті залишився лише один гравець: росіянин Олександр Трофимов. У його стеку менше 10 ВБ, але це покер і все ще може змінитися.

Більше всіх фішок в стеці у американця Брайана Пікколі, який був учасником фінального столу Мейн Івенту WSOP 2017. Через три роки у нього є шанс повторити свій успіх, правда не в офлайні, а в онлайні.

Фінал відбудеться 5 вересня в 21:00. Глядачі Твіч-каналу GGпокерок зможуть спостерігати за тим, що відбувається в прямому ефірі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.