У мережу злили дані 10,6 мільйона відвідувачів MGM Resorts

 злили дані 10,6 млн. відвідувачів MGM Resorts

Нещодавно ми писали як на одному з покерних форумів користувач розповів історію про те, як pokerscam мало не зруйнував його життя за 200$. У тій ситуації невідомі люди розмістили персональні дані покериста на сайті, на якому нібито зібрана інформація про покерних шахраїв.

На цьому ж форумі інший користувач під ніком «nickjehz» розповів про ще одну ситуацію, пов'язаній з витоком персональних даних покеристів.

Користувач поділився із покерною спільнотою новиною про те, як на одному з хакерських форумів з'явилися особисті дані понад 10 600 000 відвідувачів готелю в MGM Resorts.

Окрім відомостей про постійних клієнтів і мандрівників, до витоку файлів включені персональні дані та контакти деяких знаменитостей, технічних директорів, державних чиновників, журналістів, а також співробітників великих світових компаній.

Читати також: Мультиакаунтинг і тімплей привів покериста до нульового банкролу

У свою чергу представники MGM Resorts заявили, що цей витік даних трапився ще рік тому і що вони повідомили про це всіх «потерпілих» гостей.

«Ми беремо на себе всю відповідальність за захист даних наших гостей, і ми посилили і підвищили безпеку нашої мережі, щоб запобігти повторенню подібних інцидентів» – заявили в MGM Resorts.

Серед персональних даних, які виявилися у вільному доступі є: повні імена, номери телефонів, домашні адреси, дати народження та електронні листи.

У MGM Resorts запевнили що ніяких даних пов'язаних із фінансами (номерів рахунків і паролів) хакери не отримали. До того ж, вони найняли дві експертні компанії, що займаються кібербезпекою, для розслідування даного інциденту.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий