Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

У Нью-Йорку легалізують онлайн-ставки на спорт


Легалізація гемблінгу в США все частіше розглядається представниками місцевих органів влади як джерело додаткових доходів, які суттєво поповнюють місцеві бюджети.

Черговий крок назустріч любителям спортивних ставок зробив губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо, який вирішив легалізувати онлайн-ставки на спорт на території свого штату.

Про те, що губернатор Нью-Йорка вирішив легалізувати спортивні ставки в онлайні стало відомо після того, як був проголосований бюджет штату на 2022-й рік.

Читати також: Доходи онлайн-гемблінгу в Нью-Джерсі показали рекордне зростання

У бюджеті штату Нью-Йорк на 2022 й рік вказані податкові надходження від індустрії онлайн-бетингу. Примітно, що Куомо спочатку сповільнював процес легалізації онлайн-ставок, оскільки він хотів дати шанс гральним закладам у північній частині штату набрати обертів після пандемії. Таким чином губернатор Нью-Йорку запобігав конкуренцію офлайну з онлайном.

Проте Куомо вирішив, що перспективи онлайну явно ширші, тому і ухвалив рішення про легалізацію. Тепер серед політиків ведуться суперечки як саме буде функціонувати дана галузь на території штату.

Згідно з планом губернатора, займатися регулюванням гемблінгового ринку буде Нью-Йоркська лотерея (за аналогією з Нью-Джерсі). Деякі політичні конкуренти Куомо вже встигли розкритикувати його план з легалізації, посилаючись на відсутність конкуренції.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.