У штаті Огайо розшукують зниклих людей за допомогою гральних карт у в'язницях

​Як відомо, карткові ігри – один із найпопулярніших способів дозвілля за ґратами. Один із громадських фондів штату Огайо вирішив використати це у корисних цілях.

Некомерційна організація Cleveland Missing допомагає сім'ям зниклих безвісти людей та роздає спеціальні колоди карт у в'язницях Північного Огайо. На кожній карті можна побачити інформацію та фото людей, яких поліції так і не вдалося відшукати.

«Ми обрали нерозкриті справи в період з 2000 по 2017/19 роки. Це старі справи, про які дуже рідко згадують у ЗМІ», – розповідає представник Cleveland Missing.

Члени громадської організації сподіваються, що під час гри в'язні можуть обговорювати той чи інший епізод зі зниклими людьми, а деякі з них донесуть цю інформацію до правоохоронних органів. Для цього на картах вказано номер телефону Бюро кримінальних розслідувань штату Огайо.

Це вже не перший випадок, коли гральні карти використовують для більш глобальних цілей. Один з найяскравіших прикладів – спеціальна колода карт від Bicycle, яка допомагала військовим знайти вихід з ворожої території.

Під час Другої світової війни популярна компанія Bicycle спільно із британськими та американськими спецслужбами створила колоду карт, які розшаровувалися при намоканні. Розділивши карту навпіл, всередині військові могли побачити секретні мапи евакуації, за якими збиті пілоти та полонені солдати могли повернутися до позицій союзників.

Зараз ці гральні карти для військових можна побачити хіба що на аукціонах, де їх продають за величезні гроші.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.