У США батько та його сини звинувачуються у лотерейному шахрайстві

Там де гемблінг – там завжди багато грошей, а грошові галузі завжди привертають до себе різного роду шахраїв, які не проти підзаробити нечесним шляхом.

Трохи більше року тому спливла історія, в якій п'ятеро чоловіків із Нью-Йорка обмінювали підроблені чеки до казино на ігрові фішки. Таким чином зловмисникам вдалося ошуканим шляхом здобути понад 1,1 мільйона доларів.

Проте, нещодавно була спіймана ціла "династія" скамерів, а точніше батько та двоє його синів, яких зараз звинувачують у відмиванні грошей та лотерейному шахрайстві.

Йдеться про "найвезучішу родину" з Массачусетсу, а саме 63-річного Алі та 29-річного Юсефа Джафара, які незабаром постануть перед судом за звинуваченнями в ухиленні від сплати податків і відмиванні грошей. Ще один син Алі – Мохамед був спійманий місцевою поліцією раніше і буде засуджений раніше за свого брата і батька.

Сім'я шахраїв купували виграшні лотерейні за готівку з відкатом в 10%-20%, через що цю схему ще нерідко називають "десятивідсотковою". Така схема дозволяла реальним власникам лотерейних білетів не вказувати виграш у своїй податковій декларації.

Шахраї, у свою чергу, переводили в готівку ці квитки від свого імені і декларували ці виграші від свого імені. При цьому вони також вказували фальшиві дані про програні в лотереї гроші, щоб у результаті сплачувати мінімальний прибутковий податок.

Таким чином батько і двоє його синів перевели в готівку понад 14 000 виграшних квитків протягом дев'яти років, заробивши на ухиленні від сплати податків сумарно 1 200 000$. Горе-шахраїв називали "найбільш везучою в штаті", а тепер їм загрожує до 20 років ув'язнення та штраф у розмірі 500 000$. Усі троє постануть перед судом у мерті-квітні 2023 року.​

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.