У США покериста посадили за несплату податків

У США покериста посадили за несплату податків

Згідно сайту hendonmob Гай Сміт з Конектикуту виграв в живому покері понад 240 000$. Але за словами Міністерства Юстиції, Сміт отримав доходів від покеру набагато більше, а саме 1 000 000$.

У минулому році його також звинуватили в тому, що він приховав свої доходи від компанії Centerline Interiors, якою він володіє. Плюс до цього Податкове управління США попереджало Гая про те, що в деклараціях потрібно вказувати доходи від покеру і ставок на спорт, якими він успішно займається.

За словами Міністерства Юстиції, Сміт користувався грошима своєї компанії Centerline Interiors (знімав готівку з рахунків), щоб брати участь в різних покерних іграх і незаконних ставках на спорт.

«Містер Сміт навмисне ухилявся від податків і не повідомляв податковому інспектору про свій прибуток від азартних ігор. Також він не вказав свій рахунок PayPal, на який отримував всі свої виграші»

Сміту загрожувало до 30 місяців в'язниці, але покерист вирішив піти на угоду зі слідством і прийняв на себе всю провину. В замін на це йому гарантували зниження терміну до 12 місяців.

На свій захист Гай заявив, що більше програвав, ніж вигравав. На його думку податкова повинна була порахувати різницю між виграшами і програшами, а вже потім виставляти рахунок. Однак, закону про такий порядок оподаткування в Коннектикуті немає. Крім того, роблячи ставки на спорт, Сміт порушив ще один місцевий закон, що теж стало своєрідним мінусом в очах судді.

В результаті Гая визнали винним в несплаті податків з суми виграшів 2 000 000$ (мільйон на ставках і мільйон на покері) і тепер покерист проведе 14 місяців за гратами. Також його зобов'язали виплатити 821 451$ в якості несплаченого податку.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.