Банер ggpokerok Банер ggpokerok Банер ggpokerok

У Токіо влаштували облаву на підпільний покерний клуб за зв'язки з Якудза


Як відомо, в Японії дуже суворе законодавство щодо організованих злочинних угруповань. У в'язницю можна потрапити навіть за найменші зв'язки з Якудза.

Проте ще залишилося безліч людей, які не дивлячись на суворі закони продовжують співпрацювати зі злочинцями. Покер в Японії також знаходиться поза законом і за організацію нелегального покерного турніру в Японії ви запросто можете потрапити до в'язниці.

Цілком ймовірно, що подібний сценарій очікує й організаторів підпільного покерного клубу в Токіо, після того, як місцева поліція здійснила рейд на незаконне гральний заклад.

Читати також: Японець виграв перший золотий браслет WSOP 2020 Online на GGпокерок

Місцеві ЗМІ в Токіо повідомили, що 24-го квітня поліція влаштувала облаву на підпільний покерний клуб, який перебував в районі Суміда. Менеджер клубу, а також четверо гравців було затримані в ході даного рейду.

Поліція також конфіскувала покерні столи, карти для гри, фішки, а також велику грошову суму. Поліціянти не назвали точної суми, проте вони заявили, що підпільний клуб отримав шестизначну суму прибутку з червня минулого року.

Особливу зацікавленість поліції викликав той факт, що діяльність закладу підтримувала злочинне угруповання Якудза. Поліція отримала анонімні свідчення, що клуб має зв'язку з Якудза й одразу ж приступила до операції по припиненню діяльності цього закладу.

Через розділ 23 Кримінального кодексу в Японії та Закон про легальні азартні ігри – японські покеристи змушені співпрацювати зі злочинцями. Що стосується онлайн-покеру, то тут органи влади трохи "заплющують очі" і нікого не заарештовують, а також не сильно поспішають закривати сайти, що надають послуги з онлайн-покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий