У Токіо влаштували облаву на підпільний покерний клуб за зв'язки з Якудза


Як відомо, в Японії дуже суворе законодавство щодо організованих злочинних угруповань. У в'язницю можна потрапити навіть за найменші зв'язки з Якудза.

Проте ще залишилося безліч людей, які не дивлячись на суворі закони продовжують співпрацювати зі злочинцями. Покер в Японії також знаходиться поза законом і за організацію нелегального покерного турніру в Японії ви запросто можете потрапити до в'язниці.

Цілком ймовірно, що подібний сценарій очікує й організаторів підпільного покерного клубу в Токіо, після того, як місцева поліція здійснила рейд на незаконне гральний заклад.

Читати також: Японець виграв перший золотий браслет WSOP 2020 Online на GGпокерок

Місцеві ЗМІ в Токіо повідомили, що 24-го квітня поліція влаштувала облаву на підпільний покерний клуб, який перебував в районі Суміда. Менеджер клубу, а також четверо гравців було затримані в ході даного рейду.

Поліція також конфіскувала покерні столи, карти для гри, фішки, а також велику грошову суму. Поліціянти не назвали точної суми, проте вони заявили, що підпільний клуб отримав шестизначну суму прибутку з червня минулого року.

Особливу зацікавленість поліції викликав той факт, що діяльність закладу підтримувала злочинне угруповання Якудза. Поліція отримала анонімні свідчення, що клуб має зв'язку з Якудза й одразу ж приступила до операції по припиненню діяльності цього закладу.

Через розділ 23 Кримінального кодексу в Японії та Закон про легальні азартні ігри – японські покеристи змушені співпрацювати зі злочинцями. Що стосується онлайн-покеру, то тут органи влади трохи "заплющують очі" і нікого не заарештовують, а також не сильно поспішають закривати сайти, що надають послуги з онлайн-покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.