У турнірній сітці PokerMatch відбулися зміни

Нові турніри на ПокерМатч

ПокерМатч змінює турнірну політику, тепер в українському покер-румі буде менше івентів з низьким бай-іном, а більше турнірів-мільйонників. В даний момент повністю змінюється сітка регулярних івентів, і вже зовсім скоро ви зможете оцінити новинки.

Читати також: Омахоманія на PokerMatch: 750 000₴ призових в лідербордах

Вас чекають турніри з різних видів покеру, круті структури і, звичайно, відмінні призові. Поки турнірний розклад ще складено не до кінця, ви можете грати кеш, швидкі Віндфолл-турніри, брати участь в акціях і перемагати в нових щоденних мільйонниках PokerMatch Million PKO!

PokerMatch 2021

Руслан Бангерт про зміни

У своєму телеграм-каналі "Директор покеру" Руслан Бангерт повідомив про те, що йде серйозна революція в турнірній сітці і на місці зниклих подій з'являться інші.

«Сенс в тому, що гігантами індустрії нехай і нав'язаний певний образ покер-руму, відповідати йому не завжди і не у всіх виходить. PokerMatch - це більше про кеш-гру. У нашій структурі доходів це десь 70%. І турніри у нас завжди були сутністю допоміжної, а найцікавіші турніри збиралися більше під серії. Такий наш індивідуальний образ і він досить наполегливий в своєму намірі таким залишатися. Тобто наш образ вже просуває сам себе»

Також CEO PokerMatch додав, що в результаті виходить наступне: в паузах між серіями, коли є цікаві турніри, в покер-румі грати особливо нічого. І люди витрачають по 5-6 годин, щоб виграти копійки. У зв'язку з цим вирішили зосередитися на великих вечірніх турнірах з численними сателітами до них.

З сьогоднішнього дня в лобі з'явилися тестові турніри з гарантією мільйон гривень. Підтримайте ініціативу і реєструйтеся в вечірньому турнірі з гарантією мільйон гривень ($40,000) і вартістю участі всього 250 гривень ($9)!

Якщо вас цікавить безкоштовний турнір, але ви не знаєте від нього пароль, то ви можете перейти у розділ паролі на фріроли ПокерМатч у нас на сайті і там ви знайдете усю необхідну інформацію.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.