У Вегасі злодія спіймали на гарячому після шести успішних пограбувань

Більшість гемблерів неодноразово чули про Правила відповідальної гри, та намагаються тримати баланс між своїми можливостями та жагою до азарту. Проте, вміння вчасно зупинитись не завадить усім, а особливо тим людям, які готові переступити через закон у пошуках наживи.

Не зміг вчасно зупинитись і горе-злодій Роберт Блек, який проник до готелю Paris Las Vegas, щоб пограбувати номери місцевих відпочивальників. Сталось це за декілька днів до початку Всесвітньої покерної серії (WSOP 2023).

Службі безпеки готелю Paris у Лас-Вегасі вдалось затримати Роберта Блека під час пограбування одного з так званих "номерів-приманок". За попередніми даними, злодію вдалось обчистити шість готельних номерів за декілька годин, перш ніж його вдалось затримати.

Якщо ви не знали!
Якщо ви не знали!

За минулий рік казино в Лас-Вегасі заощадили понад 22 000 000$ на гемблерах, які так і не забрали свій виграш.

Нещасливе число 7 для злодія в Лас-Вегасі

Блек проникав до готельних номерів використовуючи звичайну викрутку і навіть наявність відпочивальників у номерах не зупиняло знахабнівшого грабіжника від того, щоб прибрати до рук їх цінні речі. Дехто з мешканців номерів навіть встигав прокинутись і спросоння спостерігати, як Роберт тікав з їх номеру, прихопивши з собою їх гроші.

Місцеві правоохоронці та служба безпеки готелю вже неодноразово стикаються з подібними випадками напередодні великих гемблінгових подій. Саме тому, поліція та охоронці Paris Las Vegas навмисне облаштували готельний номер, який став би ласим шматочком для Блека. У ньому поклали приблизно 600$, валізи та безліч інших цінних речей, а також встановили в номері камери відеоспостереження.

Після того, як Роберт Блек успішно обчистив шість номерів, він вирішив повторити свій успіх всьоме й потрапив у пастку правоохоронців, які дуже швидко затримали грабіжника. При собі Роберт мав 5 360$, а також 990 канадських доларів. Зброї у Блека не знайшли, а тому якийсь великий тюремний строк він не отримає. Як зазначає служба безпеки готелю, якби горе-злодій зупинився на шостому пограбованому номері, то цілком ймовірно, що йому вдалося б втекти. Що ж, скупий платить двічі 😅

Ця історія є доволі повчальною для всіх потенційних учасників WSOP. Не слід залишати цінні речі у готельних номерах надовго, а краще взагалі орендувати сейф, якщо маєте при собі немалу грошову суму. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.