У Великобританії відкриють покерну академію

​Покер у Великобританії досить популярний, а гемблінгове законодавство активно сприяє його популяризації в країні.

Нещодавно британська компанія "Big Bluff", яка займається навчанням кваліфікованого персоналу для казино, заявила про свій намір відкрити покеру академію.

Компанія перетворить кілька своїх офісів в Аттеркліффі в повноцінну академію покеру, де "студенти" зможуть пройти навчальні майстер-класи та підняти свою гру на новий рівень.

Читати також: У школі покеру на PokerStars з'явилися власні лідерборди

У кожній такій академії буде доступно 6 столів для гри, а покерні тренери працюватимуть в денні та нічні зміни. Компанія відкриє штаб-квартиру в Шеффілді для того, щоб грамотно структурувати навчання.

Компанія "Big Bluff" має непогані шанси на успіх у свою нову ініціативу. Вони вже навчили понад півтори тисячі круп'є, які працюють в європейських країнах, а також в США.

Своє головною фішкою представники новоспеченої академії вважають приватність. Для того, щоб потрапити в їх нової покерної академії, необхідно мати спеціальне запрошення. Це означає, що навчатись там зможуть далеко не всі охочі.

Представники "Big Bluff" також заявили, що їх нова покерна академія стане першою навчальною школою покеру і покерних стратегій в такому великому масштабі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.