У жовтні на GGпокерок з'являться Flip Tournaments

Flip Tournaments

GGпокерок анонсували запуск нового турнірного формату в своєму покер-румі. Івенти нового формату будуть називатися Flip Tournaments і за своєю структурою вони знайомі багатьом гравцям.

Справа в тому, що кожну роздачу покеристи за столами автоматично йдуть в олл-ін, до тих пір, поки не визначиться переможець. Такий формат покеру далеко не всім до вподоби, але він точно сподобається азартним гравцям.

Формат в основному призначений для розваги клієнтів. Деякі покер-руми видають квитки в ці турніри в якості бонусу і таким чином у вас з'являється шанс виграти призи безкоштовно і практично без участі.

Читати також: GGпокерок додадуть нові ліміти для кеш-столів Холдема і Омахи

GGпокерок повідомляють, що гра ще знаходиться в стадії розробки, але вже 30 жовтня планується її поява в покерному лобі. Поки що немає якихось ще подробиць з приводу формату турнірів, крім того, що це буде швидка гра і швидкі призи.

Фліп-турніри раніше були на GGпокерок в якості частини промо-акцій. Покеристи грали певну кількість роздач, за що отримували квитки в Daily Flipout.

У цьому турнірі гравці не тільки автоматично йшли в олл-ін, а й отримували випадкові призові місця. Можливо, в Flip Tournaments буде така ж особливість, але це ми дізнаємося лише 30 жовтня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.