Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Українець Андрій "Anjeyyy" Новак виграв турнір SCOOP за 530$


Українські покеристи поряд зі своїми колегами з Росії заробляють непогані призові і виграють турніри щорічної серії SCOOP на Старзах.

Одним з таких українців став Андрій "Anjeyyy" Новак, він став чемпіоном турніру SCOOP-24-H, який обійшовся гравцям в 530$ при гарантії в розмірі 300 000$.

В івент було зроблено 290 входів, також було зроблено 410 ребаїв і 171 адд-он. Сумарно цих входів вистачило, щоб перебити гарантію аж на 139 850$.

Читати також: Андрій Новак – раннер-ап турніру #01 на WPT500

За перемогу в даному турнірі Андрій Новак зумів заробити 83 380$. Ранер-апом івенту виявився гравець з Франції під ніком "DeuceofDuc0", він заробив за друге місце 61 310$.

На шостому місці з виплатою в розмірі 17 920$ зупинився покерист з Білорусі під ніком "Leqenden". Гравець з Росії Максим "МАМОН_Т" Мамонов зайняв в цьому турнірі 13-те місце і отримав 5 670$.

30-те місце з виплатою 4 070$ зайняв білорус Олексій "ale6ka" Бойко, а недалеко від нього 32-ге місце з мінімальною виплатою 3 430 $ зайняв один з найбільш успішних онлайн-покеристів Коннор "1_conor_b_1" Бересфорд. Всього призові отримав 41 покерист.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.