Українець "ArturR2R" переміг в турнірі Stadium Series на Старзах

Stadium Series на Стразах

Буквально на днях популярний в російськомовному покерному ком'юніті покерист Павло "MountainRo$e" Векслер став ранер-апом нокаут-турніру Stadium Series за 530$ з призовим фондом в 500 000$ і заробив 38 600$ + баунті 11 880$.

Векслер виявився не останнім покеристом з колишніх пострадянських країн, який здійснив великий занос в івенті даної серії.

Вчора ввечері завершився турнір Stadium Series 07-М з бай-іном 55$ і гарантією 150 000$, в якому за підсумком угоди переміг українець "ArturR2R" з призовими 30 060$.

Читати також: Денис "NEWFlat" Тимофєєв переміг в івенті Stadium Series на PokerStars

Івент Stadium Series 07-М зібрав чимале поле з 4 530 гравців, які сформували призовий фонд у розмірі 226 500$.

Ранер-апом турніру за результатами угоди став російський покерист під ніком "Mr.striker77" з виплатою 25 070$.

Ще 5 700$ заробив за шосте місце росіянин "Dr.Shark23", а останнім російськомовним покеристом з призовими понад 1 000$ став інший російський гравець "Fish Fleet", який отримав 1 420$ за 13-те місце.

В гроші потрапило 629 покеристів, а мінімальна виплата склала 112$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.