Українець Павло Колінковський виграв 50 840$ на WPT Mix-Max Warm Up

Павло Колінковський

Покерист з України Павло "Remi Lebo_10" Колінковський непогано показав себе цього літа в дорогих онлайн-івентах.

В останні дні червня йому вдалося здобути перемогу в турнірі High Roller Club на Старзах вартістю 1 050$ з призовими 60 000$ і отримати за це 21 090$ призових.

Українець продовжив впевнено поповнювати свій банкрол непоганими призовими. На цей раз Колінковський виграв 50 840$ за третє місце в турнірі на PartyPoker з таким же бай-іном і гарантією 500 000$.

WPT Mix-Max Warm Up на PartyPoker

Читати також: Андрій Новак став ранер-апом WPT Big Game Mini на PartyPoker

У самому турнірі WPT Mix-Max Warm Up набралося 99 входів, які перевищили гарантію на 34 000$.

Перше місце з виплатою 89 570$ зайняв покерист з Домініканської Республіки Альберто Меран. Ранер-апом виявився гравець з Німеччини Марк Бергер, який отримав 67 410$.

На десятому місці зупинився росіянин Сергій Коновалов, він заробив призові в розмірі 6 780$. Його колега і співвітчизник Андрій Чернокоз отримав 3 630$ за 24-те місце.

Також по 3 090$ заробили двоє гравців із пострадянських країн: росіянин Олександр Мержвинський (28-ме місце) і українець Владислав Мартиненко (29-те місце).

Всього до призових дісталося 84 гравця, а мінімальна виплата склала 1 813$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.