Українець під ніком "lSultanchikl" виграв турнір Stadium Series

Покеристи з України відзначилися вражаючими результатами в івентах Stadium Series на Старзах.

В кінці липня український гравець "waveless" здобув перемогу в івенті Stadium Series 26-L вартістю 55$ c призовим фондом 244 100$, завдяки чому заробив непогані грошові призові розміром 34 740$.

Його український колега під ніком "lSultanchikl" впевнено доводить, що такі призи не є межею для українців. Він переміг у турнірі Stadium Series за 150$ з гарантією 500 000$ і заробив 100 000$.

Читати також: Гравець з України "VladTheSlaye" став ранер-апом івенту Stadium Series

В івенті Stadium Series Afterparty – High зібралося 613 входів, які перебили гарантію на 98 200$. Ранер-апом турніру став гравець з Великобританії "Fisherman9695" з виплатою 71 570$.

До призових успішно добрапся ще покерист з Росії під ніком "Chus1979", який заробив 13 440$ за сьоме місце.

Останнім з російськомовних покеристів, хто отримав виплату більш ніж 1 000$ став гравець з Росії під ніком "Kebrashmebra" з призовими 1 290$ на 31-му місці.

До виплат зуміло дістатися 613 гравців, мінімальні призи цього івенту склали 272$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.