Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Українець "PRAYER1" виграв турнір GGMasters High Rollers за 1 050$

Хоч зараз спіьнота і очікує завершення Головної Події Всесвітньої покерної серії, в онлайні теж відбувається немало цікавого. Зокрема, українські покеристи і надалі виграють пристойні пизові в топових турнірах.

Минулого тижня львів'янин Володимир, який грає на PokerStars під ніком "kj631", став третім в турнірі Sunday Million та отримав виплату 43 800$ + баунті 3 350$.

Проте, вже цього ранку інший український покерист став тріумфатором одного з популярних івентів на GGPoker і зумів непогано поповнити свій банкрол. Мова йде про українця, який грає під ніком "PRAYER1". Він зумів стати чемпіоном турніру GGMasters.

До речі!
До речі!

У березні цього року українець "PRAYER1" також посів третє місце в турнірі Masters Bounty Spring, який проходив у рамках WSOP Circuit.

Тріумф українця "PRAYER1" в турнірі GGMasters High Rollers

Івент GGMasters High Rollers з бай-іном 1 050$ мав гарантію в 500 000$. Проте, завдяки зібраним 515 входам обіцяний фонд вдалося перебити на 15 000$. Покерист з України "PRAYER1" обійшов усе поле хайролерів та отримав за свою перемогу 84 860$.

Ранер-апом став гравець із Аргентини "ferneTero", який отримав на другому місці 63 630$. Серед призерів цього івенту також можна помітити популярного українського покериста Андрія Держипільського, який хоч і не потрапив за фіналку, та отримав 2 190$ на 52-му місці. Ще один українець з ніком "1ina 4Lena1900" отримав/ла 1 920$ на 70-му місці. Всього в призах івенту опинилось 89 гравців з мінімальними виплатами по 1 690$.

GGPoker UA
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.