Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Українець відібрався в МЕ CPP Online за один цент і виграв 19 184$

Украинец отобрался в МЕ CPP Online и получил крупную выплату

В цьому році серія Caribbean Poker Party змінила своє звичне місце проведення з затишних Багамських островів на онлайн-арену ПатіПокер. Найдорожчим турніром став Мейн Івент, який зібрав 1 037 реєстрацій. Гравці боролися за великий призовий фонд 5 185 000$.

В призи потрапило 136 покериста, серед яких були російськомовні покерні професіонали: Арсеній Кармацький (104-е місце і 14 000$), Віктор Устимов (101-е місце і 14 000$), Ігор Ярошевський (83-е місце і 15 000$ ), Костянтин Маслак (32-е місце і 23 000$), Дмитро Юрасов (19-е місце і 30 000$).

З 1 цента 19 184$

Серед всіх українців найбільше запам'ятався виступ Євгена Душка. Ні, він не виграв турнір і навіть не дійшов до фінального столу. Результатом Євгена стало 55-е місце і 19 184$, але суть в тому, що в Мейн Івент за 5 300$ український покерист відібрався всього за один цент.

Душко грає недорогі турніри по 2$-5$ і вперше зустрівся за столами з справжніми хайролерами. У першому ігровому дні Євгену пощастило виграти кулер з сетом тузів проти сету вісімок, що дозволило йому пристойно збільшити свій стек. У фінальному дні Євген боровся з усіх сил проти маститих хайроллеров, але зупинився на 55-му місці.

Читати також: Бразилець перетворив 100$ в 265 000$ на WSOP Online

Куди витратить свій виграш українець поки що невідомо, але сподіваємося, що гравець розпорядиться грошима з холодною головою. Можливо, ці призові стануть відмінним трампліном, для того щоб почати грати турніри дорожче.

Філатов на баблі

Анатолій Філатов розраховував здобути в свій актив чергові шестизначні призові. Але перед фіналкою гра не задалася і Анатолій покинув гру на баблі фінального столу. Проте, Філатов без призових не залишився: за 10-е місце росіянин отримав 53 000$.

Анатолій розповів, що ще довго думав про зіграних роздачах, в яких він розгубив багато фішок. Останній олл-ін в турнірі Філатов теж вважає неправильним:

«За цей місяць я вже вдруге вилітаю на баблі фінального столу, де переможцю вважає приз більше, ніж 700 000$. І в перший і в другий раз я покинув гру з дрібної парою»

А переможець хто?

Переможцем Мейн Івент CPP став перуанець Дієго Вентура. Він же став і найрезультативнішим гравцем серії, адже загальна сума його призових склала 1 250 000$.

Чинити опір за фінальним столом йому намагався амбасадор ПатіПокер Айзек Хекстон. Але в цей раз Айзек обмежився п'ятим місцем і 200 000$ призових.

Незважаючи на те, що ім'я Дієго Вентура мало кому знайоме в покерной громадськості, він вважався одним з головних фаворитів на протяг всього турніру. Упевненості йому додавало його чіплідерство, але в хедз-апі, де у його суперника Грейсон Рейміджа було дворазове перевагу по фішках.

Згодом ситуація змінилася і Дієго зрівнявся по стеку з Грейсон. В останній роздачі турніру Вентура зібрав дві пари на флопі, а Грейсон пішов в олл-ін з кишеньковою парою дам. Терен і рівер нічого не змінив і Вентура став переможцем Мейн.

У вас є можливість подивитися запис фінального столу з коментарями Іллі Городецького, Дмитро Урбанович і Артура Мартиросяна.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.