Українець виграв 670 300$ у фіналі Мейн Івенту GGSF

Мейн Івент GGSF

На серії GGSF, яка проходила в покер-румі GGпокерок, завершилася Головна Подія з гарантією 10 000 000$! 1 177 гравців потрапили в зону ITM, а решта пішли ні з чим, після того як внесли бай-ін 1 500$.

Всього зібрали 6 803 входів, але уникнути оверлею не вдалося. Він склав 305 000$ і це досить непоганий результат, враховуючи настільки велику гарантію і паралельне проведення SCOOP 2021 на ПокерСтарс.

Що стосується результатів, то кращим серед українців став гравець з ніком "Lucky_Lucky". Йому вдалося посісти третє місце і отримати за це 670 300$ призових. Щось підказує, що цей виграш став найбільшим в його покерній кар'єрі.

Читати також: Свіжий огляд покер-руму GGпокерок

Варто відзначити, що за фіналкою глядачі не побачили відомих імен суперхайролерів. Перед початком хедз-апу фіналісти уклали угоду, а переможцем турніру став "KingKongjoel" з Австрії. Австрієць до недавніх пір зіграв в покер-румі всього 6 турнірів (!),

А після Мейну до його банкролу додались 1 133 634$ призових. Непогано?

Результати фінального столу ME GGSF

Mейн Ивент GGSF

Весняний фестиваль покеру на GGпокерок підходить до свого кінця. Його учасникам залишилося зіграти лише три турніри: Super Million$, Мейн Івент хайролерів і Sunday Million$. З їх результатами можна буде ознайомитися на сайті Cardmates, стежте за стрічкою новин.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.