Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Українець виграв 670 300$ у фіналі Мейн Івенту GGSF

Мейн Івент GGSF

На серії GGSF, яка проходила в покер-румі GGпокерок, завершилася Головна Подія з гарантією 10 000 000$! 1 177 гравців потрапили в зону ITM, а решта пішли ні з чим, після того як внесли бай-ін 1 500$.

Всього зібрали 6 803 входів, але уникнути оверлею не вдалося. Він склав 305 000$ і це досить непоганий результат, враховуючи настільки велику гарантію і паралельне проведення SCOOP 2021 на ПокерСтарс.

Що стосується результатів, то кращим серед українців став гравець з ніком "Lucky_Lucky". Йому вдалося посісти третє місце і отримати за це 670 300$ призових. Щось підказує, що цей виграш став найбільшим в його покерній кар'єрі.

Читати також: Свіжий огляд покер-руму GGпокерок

Варто відзначити, що за фіналкою глядачі не побачили відомих імен суперхайролерів. Перед початком хедз-апу фіналісти уклали угоду, а переможцем турніру став "KingKongjoel" з Австрії. Австрієць до недавніх пір зіграв в покер-румі всього 6 турнірів (!),

А після Мейну до його банкролу додались 1 133 634$ призових. Непогано?

Результати фінального столу ME GGSF

Mейн Ивент GGSF

Весняний фестиваль покеру на GGпокерок підходить до свого кінця. Його учасникам залишилося зіграти лише три турніри: Super Million$, Мейн Івент хайролерів і Sunday Million$. З їх результатами можна буде ознайомитися на сайті Cardmates, стежте за стрічкою новин.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.