Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Українець виграв ME Card Player Poker Tour Venetian

Валентин Шабельник 2020

Завершився Мейн Івент Card Player Poker Tour в Venetian. Його переможцем став киянин Валентин Шабельник, за перемогу якому дістався головний приз 136 000$.

Для того, щоб виграти у цьому івенті Валентину довелося обіграти поле у 160 входів, які забезпечили призовий фонд 500 000$. Це вже другий титул для українця у цьому місяці в Venetian, так як 1 грудня він перемагав у турнірі з бай-іном 400$.

Ці призові стали найбільшими у десятирічній покерній кар'єрі Валентина. Ще він отримав 468 балів у скарбничку рейтингу гравець року Card Player Poker Tour.

Читати також: Українець – ранер-ап в найдешевшому і наймасовішому Sunday Million цього року

Перед початком хедз-апу гравці не змогли домовитися про розподіл:

"Я запропонував угоду своєму опоненту перед хедз-апом, так як стеки були глибокі і я не хотів витрачати багато часу. Він захотів більше грошей, ніж за ICM і угода виявилася для мене невигідною і я відмовився"

В останній роздачі турніру Шабельник і Стів Санг зайшли на флоп з A-J і К-К. Стівен пішов у олл-ін у надії на те, що в українця немає туза. Валентин відповів швидким колом і виграв івент.

Результати Мейн Івенту Card Player Poker Tour​

МісцеГравецьПризові
1Валентин Шабельник136 000$
2Стів Санг85 000$
3Джордж Вольф60 000$
4Джек Дуонг42 000$
5Екрем Бозкурт32 000$
6Хіроакі Харада25 000$
7Лео Сонг-Харілло19 000$
8Таня Кірк15 000$
9Майк Шин12 000$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.