Українець виграв перший золотий браслет WSOP 2020

 WSOP 2020

Український покерист приніс перший золотий браслет WSOP 2020 для своєї країни. Дмитру Бистровзорову вдалося виграти турнір WSOP #65 з бай-іном 600$ і полем в 2 911 входів.

Близько трьох тисяч гравців боролися за призовий фонд 1 659 000$ і золотий браслет за перше місце. Кожен учасник починав гру з глибоким стеком і це дозволяло всім показувати свій найкращий покер без особливого поспіху.

Гравцям вистачило 15-ти годин для того, щоб визначити хто з них чемпіон. Але перед цим звичайно ж був фінальний стіл і у кожного з дев'яти фіналістів був шанс стати чемпіоном.

Дмитро Бистровзоров з України пройшов за фінальний стіл середняком: він не був чіплідером і коротуном назвати його було важко. Проте в його стеку було трохи більше 20-ти великих блайндів і діяти потрібно було активно, чим і зайнявся українець.

Читати також: Stadium Series Afterparty: українець перетворив 1$ в 7 500$

Компанію за фінальним столом йому склали такі професіонали, як Крістофер Пуц, Іван Баник, Джовані Торре і інші. Минулого тижня австрієць Пуц посів друге місце в турнірі WSOP #59 за 2 500$. В активі хорвата Івана Баніка перемога на WSOP Circuit 2016, а Торре з Португалії – міцний регуляр високих лімітів.

Першим гру покинув саме Торре, якого з гри вибив Дмитро. Бистровзоров пішов в олл-ін на префлопі з К-К і побачивши на руках у Торре А-8 боявся лише одного з трьох, що залишилися тузів в колоді. Туза на дошці не виявилося і Торре покинув турнір.

Після цього було ще кілька аутів, а ми подумки перейдемо відразу до топ-4. Коли в грі залишалося всього чотири людини, Пуц щедро оплатив тріпс Дмитра, який українець зловив на флопі. Після цієї роздачі Бистровзоров став чіплідером і залишався ним до самого хедз-апу.

В хедз-апі в українця була перевага в стеці перед австрійцем Флоріаном Гагушем і він нею скористався. В останній роздачі турніру Гагуш пішов в олл-ін з кишеньковими дамами, на що Бистровзоров зробив кол з А-7. Туз поховав надії Гагуща подвоїтися і зробив українця чемпіоном турніру:

Event #65: $600 NLHE Deepstack

Цікавим є той факт, що Дмитро грає в живий покер вже близько десяти років, але серйозних перемог у нього ще не було. Сайт HendonMob показує, що у Бистровзорова є лише одне потрапляння в призи за всю кар'єру і призові 555$.

Що ж, тепер до його призових додасться 228 000$ разом з золотим браслетом WSOP. Вітаємо Дмитра з перемогою!

Результати турніру Event#65: $600 NLHE Deepstack

  1. Дмитро Бистровзоров (Україна) – 228 000$
  2. Флоріан Гагуш (Австрія) – 172 000$
  3. Метью Трейн (Південна Африка) – 124 000$
  4. Крістофер Пуц (Австрія) – 89 000$
  5. Стенлі Тополь (Південна Африка) – 64 000$
  6. Іван Баничі (Хорватія) – 46 000$
  7. Войцех Барцантні (Німеччина) – 33 000$
  8. Іван Костянтин (Румунія) – 24 000$
  9. Джованні Торре (Португалія) –17 000 $
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.