Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Українець виграв перший золотий браслет WSOP 2020

 WSOP 2020

Український покерист приніс перший золотий браслет WSOP 2020 для своєї країни. Дмитру Бистровзорову вдалося виграти турнір WSOP #65 з бай-іном 600$ і полем в 2 911 входів.

Близько трьох тисяч гравців боролися за призовий фонд 1 659 000$ і золотий браслет за перше місце. Кожен учасник починав гру з глибоким стеком і це дозволяло всім показувати свій найкращий покер без особливого поспіху.

Гравцям вистачило 15-ти годин для того, щоб визначити хто з них чемпіон. Але перед цим звичайно ж був фінальний стіл і у кожного з дев'яти фіналістів був шанс стати чемпіоном.

Дмитро Бистровзоров з України пройшов за фінальний стіл середняком: він не був чіплідером і коротуном назвати його було важко. Проте в його стеку було трохи більше 20-ти великих блайндів і діяти потрібно було активно, чим і зайнявся українець.

Читати також: Stadium Series Afterparty: українець перетворив 1$ в 7 500$

Компанію за фінальним столом йому склали такі професіонали, як Крістофер Пуц, Іван Баник, Джовані Торре і інші. Минулого тижня австрієць Пуц посів друге місце в турнірі WSOP #59 за 2 500$. В активі хорвата Івана Баніка перемога на WSOP Circuit 2016, а Торре з Португалії – міцний регуляр високих лімітів.

Першим гру покинув саме Торре, якого з гри вибив Дмитро. Бистровзоров пішов в олл-ін на префлопі з К-К і побачивши на руках у Торре А-8 боявся лише одного з трьох, що залишилися тузів в колоді. Туза на дошці не виявилося і Торре покинув турнір.

Після цього було ще кілька аутів, а ми подумки перейдемо відразу до топ-4. Коли в грі залишалося всього чотири людини, Пуц щедро оплатив тріпс Дмитра, який українець зловив на флопі. Після цієї роздачі Бистровзоров став чіплідером і залишався ним до самого хедз-апу.

В хедз-апі в українця була перевага в стеці перед австрійцем Флоріаном Гагушем і він нею скористався. В останній роздачі турніру Гагуш пішов в олл-ін з кишеньковими дамами, на що Бистровзоров зробив кол з А-7. Туз поховав надії Гагуща подвоїтися і зробив українця чемпіоном турніру:

Event #65: $600 NLHE Deepstack

Цікавим є той факт, що Дмитро грає в живий покер вже близько десяти років, але серйозних перемог у нього ще не було. Сайт HendonMob показує, що у Бистровзорова є лише одне потрапляння в призи за всю кар'єру і призові 555$.

Що ж, тепер до його призових додасться 228 000$ разом з золотим браслетом WSOP. Вітаємо Дмитра з перемогою!

Результати турніру Event#65: $600 NLHE Deepstack

  1. Дмитро Бистровзоров (Україна) – 228 000$
  2. Флоріан Гагуш (Австрія) – 172 000$
  3. Метью Трейн (Південна Африка) – 124 000$
  4. Крістофер Пуц (Австрія) – 89 000$
  5. Стенлі Тополь (Південна Африка) – 64 000$
  6. Іван Баничі (Хорватія) – 46 000$
  7. Войцех Барцантні (Німеччина) – 33 000$
  8. Іван Костянтин (Румунія) – 24 000$
  9. Джованні Торре (Португалія) –17 000 $
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.