Українець за тиждень виграв три турніри серії UA Millions

UA Millions

12 червня на PokerMatch стартувала серія UA Millions із загальною гарантією 10 000 000 гривень. Покерний фестиваль впевнено перейшов свій екватор і в розкладі залишилося всього чотири дні турнірів.

Кожен день в лобі покер-руму проходить по одному титульному івенту і на момент написання новини відомі результати шести з них. Примітно, що в половині з них переможцем ставав один і той же гравець: Олександр "runner1" Тучин.

3 перемоги на UA Millions від Олександра Тучина

Олександр почав оформляти свої перемоги з дебютного івенту на серії UA Millions: "Кубок Києва". У турнірі з бай-іном 1 100₴ гарантію перебили практично вдвічі і гравці боролися за свою частину від призового фонду 947 000₴.

Серед 724 учасників кращим став регуляр ПокерМатча з ніком "runner1". За перше місце Олександр отримав 152 000₴ призових.

Читати також: PokerMatch знову продовжили контракт з Ольгою Ермольчевою

Друга перемога не змусила себе довго чекати і трапилася через чотири дні в Кубку Львова. На цей раз runner1 забрав виплату в розмірі 123 000₴. Олександр Тучин з Волині і цю перемогу можна назвати в якійсь мірі символічною виходячи з назви турніру.

Кубок Львова

Нарешті третя перемога сталася 17 червня о Кубку Харкова. Runner1 знову дійшов до хедз-апу, де обіграв покериста з ніком "kyfyr".

Для цього тріумфу Олександру знадобилося зробити максимальну кількість входів за правилами івенту: 8. Як результат перше місце і рекордні призові 184 000₴.

Слово чемпіону

«Перемога далася мені дуже важко. Я зробив вісім входів і в семи з них залишив турнір ще до кінця пізньої реєстрації. Зробив ще один вхід і виграв турнір! Намагався максимально концентруватися в цьому івенті», – поділився з журналістами ПокерМатч runner1.

Згідно з графіком SharkScope на ПокерМатчі Олександр почав грати в січні 2020-го року. У період з січня по червень йому вдалося досягти прибутку 26 000$.

Графік шаркскоуп

Серія триває і runner1 націлений перемагати, а чи вийде у нього виграти ще один трофей ми дізнаємося протягом чотирьох днів, що залишилися UA Millions.

Наступним титульним івентом за розкладом значиться Кубок Дніпра, який стартує сьогодні о 20:00 з бай-іном 1 100₴ і гарантією 500 000₴. Вдалої гри!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.