Український покерист відібрався в МЕ Caribbean Poker Party за один цент

Відбір В Мейн за один цент

Цього року безліч популярних живих серій по відомим вам причинам переїхали в онлайн. Щорічна велика серія Caribbean Poker Party не стала винятком і також в цьому році пройде в онлайні, а саме на PartyPoker.

На цю серію вже проходять сателіти в лобі покер-руму ПатіПокер. У гравців є можливість відібратися в турніри з великої гарантією за маленькі гроші, а в деяких випадках і зовсім практично безкоштовно.

ПатіПокер пропонує вам взяти участь в сателітах, бай-ін в які стартує від одного центу. Українському покеристу вдалося відібратися в Мейн Івент з гарантією 5 000 000$! Уявіть, які емоції будуть у Олександра, якщо йому вдасться потрапити за фінальний стіл, на якому будуть розігруватися мільйони доларів.

Нелегкий шлях до мети

Свій нелегкий шлях до мети Олександр почав з відбіркових ігор за один цент. За словами покериста, він виграв близько 30-ти квитків в сателіти за 2,20$. Наступним етапом на шляху до мети стали сателіти за 5,50$. 5 разів Слободяник доходив до нього, але всякий раз залишав турнір ні з чим.

Олександр не здавався і продовжував пробувати пройти відбір: йому це вдалося і гравець перейшов в 3 етап за 55$. Там на нього чекав суперник, який постійно йшов в олл-ін практично з будь-якими двома картами. Це допомогло Олекандру кілька разів подвоїтися і набити собі хороший стек і в підсумку дійти до фінального етапу.

Читати також: Даніель Сміт: від сателіта за 33$ до виграшу 413 000$ на WPT

Найскладніше, як це часто буває, Олександру довелося на баблі. У нього почався повний кард дед, а стек з кожною роздачею ставав все менше і дійшов до позначки 10ВБ.

Потрібні були рішучі дії, для того щоб переломити хід ситуації в свою сторону. Наш сателітчик розумів наскільки близький він до своєї мети і прийняв вичікувальну позицію, що допомогло йому увійти в ITM. Вже через кілька хвилин Олександр виграв фінальний сателіт і отримав квиток в МЕ Caribbean Poker Party!

Для Олександра це буде один з найважливіших івентів в його житті, тому покерист збирається грати дуже обережно. Його завданням мінімум є потрапити до призової зони, а завданням максимум – потрапити за фінальний стіл.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.