Український покерист "waveless" виграв турнір Stadium Series на PokerStars


Українські гравці, поряд зі своїми колегами з Росії активно поповнюють свої банкролом і роблять заноси в івентах Stadium Series, яка зараз проходить на Старзах.

Цим вівторком покерист з України під ніком "VladTheSlaye" зумів стати ранер-апом дорогого тижневого фіналу Stadium Series з бай-іном 2 100$ і призовими фондом 1 536 000$, за що заробив 191 490$.

Покеристи з України впевнено продовжують заносити в турнірах даної серії. Позавчора українець під ніком "waveless" переміг в турнірі Stadium Series за 55$ і з гарантією 200 000$ і отримав виплату розміром 34 740$.

Stadium Series 26-L на PokerStars

Читати також: Українець DTS|Travka перетворив 66$ в 30 000$

Сам турнір Stadium Series 26-L нарахував поле з 4 882 входів. Їх вистачило, щоб перебити раніше заявлену гарантію на 44 100$.

Друге місце в цьому івент зайняв ірландський покерист "14alonso14", він заробив 24 200$ призових. П'яте місце зайняв ще один гравець з Росії під ніком "$uperdecay", йому вдалося отримати 8 180$.

Також незначні призові в розмірі 650$ за 20-те місце отримав російський покерист "SBGstyle". В призову зону потрапило 815 гравців, мінімальна виплата в даном турнірі склала 87$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.