Український біженець виграв 500 000€ в бельгійській лотереї

Від початку повномасштабного російського військового вторгнення, безліч українців ​були вимушені покинути свої домівки, рятуючись від обстрілів. Дехто осів на заході України, а хтось зумів виїхати за кордон.

Безліч європейських держав прийняли до себе величезну кількість вихідців з України. Серед них і Бельгія, у якій наразі проживає понад 65 000 людей, які вже отримали статус біженця. 

Українець виграв 500 000€ у лотерею в Бельгії

Днями в Бельгії вийшов пресреліз місцевої Національної лотереї, де розповіли про українця, який виграв 500 000€. Згідно із бельгійськими законами, представники оператора лотереї не публікують жодної особистої інформації про переможця. Наразі відомо лише те, що це чоловік віком від 18 до 24 років, який проживає неподалік від Брюсселя.

Гравець купив 16 травня скретч-карту миттєвої лотереї вартістю в 5€ на одній із заправок. Один із номерів лотерейного квитка виявився виграшним і гемблер став щасливим володарем половини мільйона євро.

«У нього були дуже змішані почуття. Він явно думав про свою Батьківщину й дуже вжко важко радіти, коли ти знаєш що відбувається у тебе вдома. Попри це, він звичайно ж він був дуже радий перемогти» – заявили представники лотереї.

Також у гемблінгового оператора зазначили, що володар виграшу планує витратити кошти на допомогу своїй країні, проте спочатку організує невелику вечірку для своїх друзів та сім'ї, які допомагали йому успішно інтегруватись у бельгійське суспільство. Також відомо те, що гравець збирається найближчим часом повернутись в Україну.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Цікаво, не чув про таке!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.