Unibet Online Series X пройде на Unibet Poker вже четвертий раз за рік

У листопаді на Unibet Poker повертається серія Unibet Online Series X. Загальна гарантія серії складе 1 000 000€, а бай-іни турнірів будуть варіюватися від 0,25€ до 1 100€.

У порівнянні з минулою серією, на цей раз кількість івентів зросла з 132 до 134. У рамках серії буде відкрито п'ять лідербордів, які будуть розподілені на декілька рівнів бай-інів.

В середині грудня в рамках цієї серії пройде турнір Unibet Open вартістю 1 100€ при гарантованих призових в 250 000€.

На жаль, точна дата старту серії поки невідома, проте з ви вже можете відібратися в ключові події серії через мережу сателітів, які стартували вже з перших чисел листопада.

Загалом, чергова Unibet Online Series X мало чим відрізняється від своєї попередниці. Та ж гарантія, такі ж формати турніру і така ж структура бай-інів. Додали хіба що кілька турнірів, а також лідерборди (що важливо).

Таким чином, представники топового європейського покер-руму активно залучають до себе любителів МТТ-турнірів і зменшувати обороти, очевидно, не збираються.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.