Unibet Poker йде з ринку Молдови, Казахстану і Росії


Один з кращих європейських покер-румів Unibet Poker останнім часом переглядає свою політику стосовно гравців з пострадянського простору.

Днями у гравців з Росії почали з'являтися проблеми зі входом в їх акаунти на Юнібет. Такі ж проблеми виникли і у гравців з Молдови та Казахстану.

Гравці почали повідомляти про те, що їх облікові записи заблоковані, а при спробі зайти у свій акаунт пише: "Player disabled". При зверненні до сапорт покер-руму служба підтримки пояснює це тим, що керівництво Юнібет прийняло рішення закрити облікові записи гравців з Казахстану, Молдови та Росії.

Читати також: Оновлення ігрового клієнта і програми лояльності на Unibet Poker

Таке рішення керівництва покер-руму пов'язано з планами Юнібет піти з сірих ринків, де немає відповідних законів, які б врегулювали гемблінгову діяльність.

За словами представників покер-руму, фінансові втрати після відходу з ринку країн СНД будуть зовсім незначними, а ось імідж покер-руму значно покращиться в очах тих країн, де вже є прийнятне для роботи гемблінгове законодавство.

Як вивести кошти з заблокованого акаунту на Unibet Poker?

  1. Якщо при вході у свій акаунт на Unibet Poker ви побачили повідомлення "Player disabled", то закрийте лобі та залогіньтеся на сайті покер-руму.​
  2. Запросіть виведення коштів через один з доступних платіжних методів (Банківські картки, ecoPayz, Skrill і Neteller).
  3. Якщо вам не конвертували турнірні квитки в готівку, то вам необхідно звернутися в онлайн-чат на сайті Unibet Poker.

Як правило, гроші виводяться за кілька годин. Після успішного виведення коштів можете подумати над альтернативою даного покер-руму. Варто зазначити, що для гравців з України доступ до гри необмежений у зв'язку з тим, що в Україні вже працює гемблінгове законодавство і ринок почав регулюватися.


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.