Unibet Poker роздає призів на 90 000€ для кеш-гравців

Unibet Poker

Європейський покер-рум Unibet Poker активно працює над залученням усе більшої кількості гравців. З 25 лютого в Дубліні стартувала серія Unibet Open, у рамках якої пройде 27 івентів з бай-інами від 30€ до 2 200€.

За день до початку даної серії на Unibet Poker запустили акцію для кеш-гравців «Anniversary Prize Drop», приурочену до 6-річчя виходу Unibet Poker із мережі MPN.

З 24 лютого по 5 квітня усі гравці кеш-столів на Unibet Poker можуть щодня отримувати призи та бонуси на загальну суму в 90 000€.

Кожен день за кеш-столами Холдему і Омахи відбуватиметься 73 рандомних випадання призів.

Коли відбувається випадання призу, всі гравці за обраним столом також отримують бонуси – незалежно від результату роздачі, що йде. Призові включають у себе: бонусні очки, квитки на HexaPro, а також квитки Supernova вартістю по 100€ кожен.

Ймовірність випадання призових випадкова, тому немає будь-якої певної формули для отримання максимальної кількості призів.

Єдине, що впливає на величину призових, так це ліміт на якому ви граєте. Чим нижчий ліміт – тим нижчий приз, проте на вищих лімітах сама кількість випадань призових буде менше.

Щоб отримати приз досить лише «вдало опинитися за потрібним столом» під час його випадання і щоб у вас були на руках карти.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий