В хедз-апі Мicro ME WPT Online зустрілися бразилець і датчанка

Мicro ME WPT Online

Мікро Мейн Івент WPT Online на PartyPoker за 109$ зібрав 8 500 реєстрацій, чого не вистачило для покриття гарантії. У турнірі був зафіксований оверлей 154 000$, але це не завадило покеристам боротися за гарантований призовий фонд 1 000 000$.

За фінальний стіл пройшло багато сильних гравців, але відомий серед них був лише один: амбасадор ПатіПокер Патрік Леонард. Цей хлопець виграв за всю свою кар'єру більше, ніж вісім його опонентів сумарно.

Незважаючи на це, в Мікро МЕ Патрік домігся скромного результату і покинув турнір одним з перших. Леонард посів восьме місце і отримав за це 10 450$.

Читати також: Микита Бодяковський виграв 56 100$ в WPT High Roller на PartyPoker

Варто відзначити датчанку Кім Хейдеманн, чия тайтова стратегія виявилася виправданою. За фінальний стіл дівчина вийшла з коротким стеком 10ВБ, але зуміла п'ять разів подвоїтися і пересидіти сім суперників.

В хедз-апі її везіння закінчилося і Кім програла Луїсу Сільві з Бразилії. Можна сказати, що в останній роздачі, яка принесла перемогу бразильцю, йому дуже пощастило. Кім і Сільва пішли в олл-ін з практично однаковими картами А-J, розрізнялися вони лише мастями.

На дошці виявилося цілих чотири пікових карти, за допомогою яких Луїс зібрав флеш маючи на руках лише одну піку. Після перемоги Сільва отримав 149 000$, а його опонентка з Данії забрала 105 000$ призових.

Остання роздача турніру

Результати Мікро Мейн Івенту WPT #07

Мікро Мейн Івент WPT #07

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.