В IOS клієнта PokerStars зробили доступним вхід через Face ID

Face ID

PokerStars здійснили оновлення свого мобільного клієнту на мобільних пристроях Apple. Одним з головних нововведень стала можливість входу через Face ID, яку вже можуть випробувати користувачі PokerStars на платформі IOS.

Уже кілька років червоно-пікові не оновлюєть свій клієнт на платформі IOS. Зазвичай всі нововведення стосувалися десктопної версії, але зараз мобільна версія на операційній системі IOS також може похвалитися новинкою.

У червні ПокерСтарс представили оновлення мобільного клієнта для користувачів з телефонами Apple. Головною новинкою не тільки для руму, а й для всієї покерної індустрії стала можливість входу через Face ID.

Читати також: PokerStars озвучили цифру результатів боротьби з нечесними гравцями

Біометричний вхід на ПокерСтарс виглядає наступним чином:

ПокерСтарс 2020

Після такого нововведення доступ до вашого акаунту для шахраїв помітно ускладниться. Старзи поки ще не озвучили плани коли ця функція стане доступна на основних платформах, але можна припустити, що наступним стане клієнт Андроїд.

Face ID планують ввести не тільки ПокерСтарс, а й покер-руми мережі GG Network. У недавньому інтерв'ю Роб Йонг заявив, що в найближчому майбутньому можлива поява функції входу через Face ID.

В мобільній версії PokerStars ви також можете зіграти у безкоштовних турнірах. Ви можете знайти усі фріроли ПокерСтарс на нашому сайті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.