Ванеса Кейд розкрутилася з половини блайнда і виграла турнір

Ванесса Кейд 2021

Всі пам'ятають березневий тріумф Ванеси Кейд в цьому році. Покерістка оформила найбільший занос в своїй кар'єрі: виграла ювілейний Sunday Million та отримала за це 1 514 000 $. Їй вдалося обіграти величезне поле гравців 69 876 входів.

Незважаючи на такий великий виграш, Кейд можна зустріти в турнірах з середнім бай-іншому. Наприклад, днями дівчина відіграла турнір за 55 $, в якому стався цікавий камбек.

Читати також: Ванеса Кейд: «Що трапиться з грошима на покерному рахунку, якщо раптово помреш?»

У момент, коли в грі залишалося 15 чоловік, Кейд програла 4 рази поспіль і її стек дорівнював половині великого блайнда. Про це дівчина написала у себе в Твіттері:

Твит Кейд

Переклад: Цей турнір на ACR був просто божевільним! У мене було чіп-лідерство з 15 залишилися фішками, а потім 0.5 ББ після програшу 4 послідовних фліпів. У підсумку я виграла і отримала 30 000 $ . Мені капітально не щастило у всіх інших турнірах, тому ця перемога стала особливо захоплюючим поворотом подій. ТАААК!!!!!!!

Чи потрапляли ви в такі ситуації, коли розкручувалася з маленького стека і ставали переможцями турніру? Якщо так, то скільки ББ було в вашому стеку?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.