Ванеса Кейд: «Що трапиться з грошима на покерному рахунку, якщо раптово помреш?»

Americas Cardroom

Чи замислювалися ви над тим, що трапиться з грошима на покерному рахунку, якщо раптово помреш? Ще більше ситуацію ускладнюють ті випадки, в яких близькі люди покериста не знали, що він грав, а на рахунку залишилася велика сума грошей.

Амбассадор Americas Cardroom Ванесса Кейд задалася цим питанням і написала в Твіттері наступне:

«У мене було кілька друзів-покеристів, які померли, так що останнім часом я часто задавалася питанням: що трапиться з грошима на покерному рахунку, якщо раптово помреш, а сім'я не подумає перевірити, скільки у вас там грошей? Я почула про нову функцію, яка помітно полегшує це питання»

Йдеться про нову функцію, про яку оголосив CEO мережі WPN Філ Нагі. За допомогою неї можна вибирати спадкоємця-бенефіціара свого банкролу. Процес проходить в два етапи:

  1. Визначити час неактивності свого акаунту. У цьому пункті потрібно вказати кількість місяців, протягом яких ви не заходили в покер-рум і аккаунт стане неактивним. За 30 днів до закінчення цього терміну співробітники Americas Cardroom зв'яжуться з власником рахунку і якщо відповіді не поступить - гроші з рахунку перейдуть бенефіціару.
  2. Вибрати бенефіціара. У цьому пункті потрібно вибрати тип криптовалюти і адреса гаманця бенефіціара.

Філ Наги пообіцяв появу нової функції 30 червня. Її можна буде активувати в розділі "Налаштування", вибравши розділ "Бенефіціари банкролу".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.