Ванесса Селбст повертається в WPT

Ванесса Селбст

Ванесса Селбст – покеристка, яка виграла в покері більше всіх грошей серед жінок. В живих турнірах за всю свою кар'єру Селбст заробила 11 906 000$, а на WSOP американка виграла три золоті браслети. В онлайні дівчина також домоглася великих успіхів і на піку своєї кар'єри була амбасадором PokerStars.

Два роки тому покеристка заявила про завершення своєї кар'єри і з тих пір в живих турнірах її рідко можна побачити. Проте в період з 2018 по 2020 рік, Ванесса оформила два діпрани в турнірах WPT, які принесли їй чергові призові.

Співпраця з WPT

Днями стало відомо про те, що Ванесса Селбст співпрацюватиме з брендом WPT, а саме з освітньої платформою LearnWPT. Блискуча покеристка тепер буде працювати покерним тренером, щоб допомагати молодим гравцям ставати легендами.

Читати також: Як проходив відбір до збірної України зі спортивного покеру

Не можна сказати, що Ванесса вперше встала на шлях тренерства. У покеристки в активі більше десяти років досвіду покерного тренерства різних гравців, в тому числі і відомих регулярів. Селбст свого часу стала однією з перших, хто почала створювати навчальні покерні відеоролики.

Суперники Ванесси за покерним столом завжди відзначали її експлойтну гру і сильні сторони у вигляді гарного аналізу слабкостей опонента. У проекті LearnWPT Селбст буде займатися навчальними покерними відео для курсу WPT GTO Trainer.

У цьому курсі будуть підніматися такі питання:

  • Переможна стратегія
  • Гра зі слабкими картами.
  • Домінація над противниками, які сильніше вас.
  • Стратегія предфінальної боротьби в турнірах.
  • Уміння читати опонентів.
  • Експлуатаційні стратегії.
  • Рендж проти Ренджа.

Розробники навчального проекту впевнені в тому, що Селбст внесе величезний внесок у розвиток LearnWPT. Можливо, коли-небудь Ванесса вирішить повернутися в покер не тільки в якості тренера, а і в якості гравця за покерним столом.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий