VBet перерахували до держбюджету 117 000 000₴ за гральну ліцензію

​Покерна кімната VBet Poker вже кілька років легально працює на українському гемблінговому ринку. Гральна платформа VBet отримала українську гральну ліцензію від КРАІЛ (Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей) наприкінці травня 2021 року і з того часу активно залучає до свого ігрового лобі українських гравців.

З початку повномасштабного російського військового вторгнення покерна кімната активно співпрацює з різними українськими благодійними організаціями, які надають гуманітарну допомогу постраждалим від військових дій.

Представники гемблінгового майданчика навіть створили власний фонд, який перераховує матеріальну допомогу цим благодійним організаціям.

Читати також: Турніри на VBet: опис популярних івентів

В рамках ініціативи "We Care Fund" вже було перераховано понад 11 410 300₴ (на момент написання матеріалу). На сайті є окремі тайтли, позначені лейблом благодійного фонду. Це означає, що невелика частина грошей із кожного спіна або ставки йдуть на рахунок фонду We Care. При цьому дані обчислення ніяк не впливають на ймовірність виграшу або його розмір. Навіть після закінчення військових дій в Україні фонд планує продовжувати подальшу співпрацю з благодійними організаціями.

Більш детальну інформацію про те, з якими організаціями співпрацює фонд і як запропонувати або подати запит на допомогу, можна дізнатися на офіційному сайті VBet.

Окрім благодійних ініціатив, компанія ВБет також поповнює державну скарбницю оплатою гемблінгової ліцензії в Україні. Нещодавно КРАІЛ заявили про отримання чергової оплати гральної ліцензії у розмірі 117 000 000₴. Державна казначейська служба України підтвердила надходження коштів.

Покер-рум із бонусом 300% на перший депозит
Vbet  Poker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.2 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
300% бонус на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.