Веженков і Булдигін за фінальним столом турніру EPT Online


Не встигла на Старзах запуститися повним ходом серія EPT Online 2020, як гравці з Росії вже прорвалися до топ-4 одного з перших турнірів.

Івент хайролерів EPT Online 03 з бай-іном 5 200$ і гарантією 500 000$ зібрав 131 вхід, завдяки чому вдалося впевнено перебити гарантію і сформувати призовий фонд в 655 000$.

За фінальний стіл цього турніру потрапило двоє покеристів з Росії: Артем Веженков з 86 180$ на третьому місці і В'ячеслав Булдигін на четвертому місці з виплатою 66 670$.

Читати також: PokerStars стали спонсорами кіберспортивної команди Furia Esports

Переможцем івенту хайролерів став гравець з Грузії під ніком "MonkeyBausss" з призовими у розмірі 143 560$. Ранер-апом з виплатою 111 234$ виявився канадський покерист "Pass_72".

Сьоме місце зайняв успішний регуляр Старзів з Коста-Ріки Кріс "ImDaNuts" Олівер, який заробив 31 050$. Інший відомий покерист Андрій "Kroko-dill" Заїченко отримав мінімальну виплату в розмірі 11 970$.

Всього в призову зону потрапило 15 покеристів. Білорус Микита "fish2013" Бодяковський і росіянин "hello_totti" вилетіли перед баблом на 17-му і 19-му місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.