Від фріролу до хедз-апу в МE EPT Sochi і 200 000$ призових

Віктор Ткаченко виграв 207 000$ в Мейні ЕПТ Сочі

Російський покерист Віктор Ткаченко показав своїм прикладом, як можна втілити покерну мрію в життя. Йому вдалося пройти шлях від фріролу до хедз-апу в Мейн івенті EPT Sochi, в якому Віктор отримав 207 000$, але про все по порядку.

Журналістам EPT Віктор розповів, як починався його шлях в покері. Спершу росіянин побачив рекламу ПокерСтарс і зробив перше поповнення, після якого йому нарахували бонус на перший депозит 20$. Далі з фріролу Ткаченко відібрався на сателіт до EPT Sochi і виграв його.

Майбутній раннер-ап Мейну прилетів в Сочі з Камчатки і зробив він це не дарма. У фінальному хедз-апі покерист поділив призові і отримав найбільшу покерну виплату в своєму житті, але спочатку пару слів про сам Мейн Івент.

Головна подія EPT Sochi зібрала 637 входів, які сформували призовий фонд 1 410 318$. Починаючи з 6 жовтня практично тиждень покеристи боролися за вихід до фінальної частини Мейну.

Читати також: Анатолій "Dykalis" Зирін став чемпіоном EPT National

У фіналі Головної Події гра була дуже наполегливою і проходила понад 15 годин. Гра настільки затягнулася, що в певний момент довелося перезапускати електронну систему блайндів, так як таких рівнів в ній не було закладено.

Коли в грі залишалося всього три покеристи, неодноразово підіймалося питання розділити призові, але чіплідер Руслан Богданов завжди був проти. Після того, як Гліб Єршов посів третє місце і отримав 118 750$ призових, Богданов все-таки погодився на укладання угоди.

Спортсмени поділили призові наступним чином:

  • Руслан Богданов 216 945$
  • Віктор Ткаченко 207 000$

Далі гра продовжилася за кубок чемпіона і додаткові 11 405$.

Хедз-ап Мейн Івенту ЕПТ Сочі

О 03:30 по Сочинському часу трапилася остання роздача турніру. Віктор Ткаченко пішов в олл-ін з J-9, на що Руслан Богданов відповів колом з кишеньковими шістками.

Флоп виявився повністю піковим і дав шанс Віктору зібрати флеш на терні або на рівері. Але, на жаль для гравця з Камчатки, ні на терні, ні на рівері не виявилося пікової карти.

Таким чином, Руслан Богданов став переможцем Мейн Івенту EPT Sochi і володарем 228 350$ призових. Раннер-апу дісталися 207 000$, а це відмінний результат з огляду на те, що в Мейн Івент Віктор відібрався безкоштовно!

Результати фінального столу Мейн Івенту EPT Sochi

  1. Руслан Богданов – 228 350$
  2. Віктор Ткаченко – 207 000$
  3. Гліб Єршов – 118 750$
  4. Сергій Арістов – 90 970$
  5. Єгор Турубанов – 72 070$
  6. Владислав Наумов – 56 130$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.